Hakkımızda

Hakkımızda Karakaş Koltuk Yıkama firmamız, 15 yıllık geçmişinden elde ettiği deneyim ve üstün hizmet anlayışıyla temizlik, hijyen ve dezenfekte konusundaki ihtiyaç ve sorunlarınıza zamanında, etkin, güvenilir ve ekonomik çözümler üreterek kalite ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemiştir. Oteller, Hastaneler, Okullar gibi hemen hemen her türlü iş ve çalışma alanlarında part time, günlük, haftalık, aylık periyotlar halinde yapılan koltuk yıkama İstanbul’da özellikle teknoloji ürünü makinelerimiz, zengin ekipmanımız, eğitimli ve deneyimli personelimizle ve Karakaş Koltuk Yıkama farkıyla mükemmel şekilde yerine getirmektedir.

“Müşterilerimiz iş ortaklarımızdır” ilkesinden yola çıkan Karakaş Koltuk Yıkama hedef ve stratejileri doğrultusunda, müşterilerinin gereksinimlerini karşılamak, güvenilir temizlik hizmetlerini en iyi şekilde vermek ve tüm kaynaklarını en etkin şekilde kullanmak suretiyle hedef pazarlarda ortaklarının beklentilerini karşılayarak sürekli geliştirmek ve büyütmek misyonunu taşımaktadır.

Evlerimizin vazgeçilmezleri olan halı, koltuk, yorgan ve yataklarımız evlerimize renk kattığı kadar zamanında iyi temizlenmeyen yatak hijyen açısından bir çok zararlar verir. Hızla büyüyen koltuk yıkama sektörü, koltuk yıkama da; su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi olumlu artıları taşısa da koltuk yıkama işlemi, doğru ellerde doğru makinelerle yapılmadığında hem koltuk deforme olacak birde  bir çok olumsuzluk yaşanacaktır. Karakaş Koltuk Yıkama olarak biz koltuklarınızı son teknoloji makinelerimizle hijyenik bir biçimde yıkıyoruz.

Müşterilerine vermiş olduğu iyi hizmet ve güven neticesinde sektörde kurumsallaşma yolunda hızla ilerlemektedir. Hakkımızda daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kurumsal

MİSYONUZ
Karakaş Koltuk Yıkama Bilimsel Bakış Firmamız kalite yönetim sistemi gereklerinden ödün vermeyen. Teknolojik yeniliklere duyarlı, müşteri odaklı kaynaklarını koruyan ve geliştiren şeffaf yönetim anlayışının dışında dinamik yapısıyla verdiği hizmetlerde her zaman uluslararası kabul gören standartları kriter olarak alıyor. İnsan ve çevre odaklı hizmet anlayışıyla markalaşma sürecini tamamlayan temizlik paketi ihtiyaçlarınıza zamanında ve sağlıklı çözümler üretirken yarattığı artı değerle de hizmet sonrası müşteri memnuniyetinin de devamlılığını sağlamaya özen gösteriyor.

VİZYONUMUZ
Karakaş Koltuk Yıkama Çözümcü Yaklaşım Sıkıntılı projelerde dahi çözümsüz kalmak yerine kaybetmeyi göze alıp iyileştirmeyi tercih ettik. Hipokrat yemini etmedik ama biz Temizlik Paketi ekibi olarak bütün projelerimize bir temizlik doktoru hassaslığıyla yaklaştık. İşte bu yüzden iş ortaklarımız ve markalarımızla hep uzun soluklu yolculukları tercih ettik. Çünkü amacımız değişmek ve değiştirmez. Zira çözüm, bizim karakterimizde var.

KALİTE POLİTİKASI 
Karakaş Koltuk Yıkama Başta kullandığımız temizlik şampuanı olmak üzere en kaliteli hammaddeler ile çalışmak.

Bize Ulaşın